krása

4týdenní anticelulitidní cvičební program: týden 4

Muži nevědí, o co jde, a nás ženy velmi trápí – řeč je o celulitidě. Nehezké dolíčky se jako vada na kráse zčista jasna objeví, ale zmizet už nechtějí. Ovšem nemusíte se vzdávat. Vyhlaste pomerančové pokožce válku. Během čtyř týdnů ji můžete redukovat, či se jí dokonce zbavit. Vyzkoušejte...

5 skvělých tipů na domácí peeling. Vaše ruce rázem omládnou!

Opalování, koupání, zahradničení a další oblíbené činnosti, které k letnímu období neodmyslitelně patří, dávají pěkně zabrat pokožce na rukou. Chraňte její hebkost a jemnost domácími přírodními peelingy, které šetrně zbavují odumřelé kůže a navíc dodávají potřebnou výživu a hydrataci.

Avokádo chutná i vaší pokožce. 10 + 2 beauty produkty, díky kterým omládnete!

To, že se avokádo hodí i na něco jiného než jen na guacamole, věděly už aztécké ženy. S jeho pomocí zkrášlovaly svou pleť i své vlasy. Jaký zázrak se vlastně schovává pod slupkou exotického ovoce?

Co má společného ženská podstata a Mohendžodáro?

„Tohle je svět mužů a byl by ničím bez ženy nebo dívky” , zpíval kdysi ve své nesmrtelné písni James Brown. Něžné pohlaví je inspirací pro bájné příběhy, motivací k neuvěřitelným činům i důvodem krvavých válek. Jenže jste doopravdy ženou, pro kterou stojí za to přeplavat oceány a změnit hranice...

Čtyři tipy, díky kterým se probudíte atraktivnější, mladší a zdravější

Dostatek spánku nám může pomoci vypadat odpočatě, mladistvě a šťastně. Někdy však může být obtížné zcela vypnout a zrelaxovat se po dlouhém a hektickém dni. Dr. Guy Meadows, expert na spánek, nabízí čtyři rady, jak maximalizovat oddech a vyspat se takříkajíc „do krásy“.

Čtyřtýdenní anticelulitidní cvičební program – týden 3

Celulitida si nevybírá. Útočí na nás v každém věku a je zatraceně těžké se nevzhledných dolíčků zbavit. V drogériích sice můžete najít širokou škálu výrobků určených právě na problémové partie, které už z dálky křičí: „Já ti od pomerančové kůže pomůžu,“ ale opravdu tomu tak je? Speciálně navržený...

Dejte si velký pozor na to, co o vás prozradí obočí

Napadlo by vás někdy, že je obočí odrazem vaší osobnosti? Dokonce velmi výrazně ovlivňuje první dojem, proto bychom mu měli věnovat pravidelnou péči. Upravte ho tak, abyste působili co nejlépe.

Hledáte elixír krásy? Stačí otevřít lednici!

Dokáží vám několikatisícové položky za kosmetické služby pořádně zamávat s rodinným rozpočtem? Otevřete si proto vlastní salón krásy – vaši ledničku a dopřejte si luxusní procedury za hubičku.

Jak být okouzlující a stále sama sebou - online kurz Hany Wolfové, MBA

Jak být okouzlující a stále sama sebou Kurz pro každou ženu, která se chce líbit, jen neví, jak na to. Hlavním cílem kurzu je probudit vaše přirozené charisma a projevit vaši vnitřní krásu navenek. Nebuďte již šedou myškou a získejte sebevědomí. Popis kurzu Často se setkávám se ženami, které...

Jak často si ve skutečnosti potřebujete mýt vlasy?

Mýt či nemýt, toť otázka. Z jedné strany slyšíte, že byste neměli používat šampon vůbec, z druhé, že vlasové produkty vlasy uzdravují. Kde tedy leží ta správná cesta? Najděte si svůj balanc. Pomohou vám v tom světoví odborníci na dermatologii a přední kadeřníci.

Kozí žluč či netopýří krev? Nejde o čarodějný lektvar, nýbrž o podivné předchůdce dnešní depilace

Myslíte si, že je depilace trendem, který společnost zasáhl až v posledních desetiletích? Opak je pravdou. Historie odstraňování nežádoucích chloupků je stará jako lidstvo samo. Jaké techniky se používaly v minulosti?

Make-up tutorial: Čarodějkou na jednu noc?

Stejně jako o Halloweenu probíhají i poslední dubnovou noc nejrůznější společenské akce, které jsou jemně zahalené temnotou a jejich okolím se line někdy až magická atmosféra. Jestliže se i vy na podobnou událost chystáte, popusťte uzdu své fantazie a proměňte se na jeden večer v čarodějku.

Maková panenka aneb mákem ke kráse

Krásná rostlinka, která od června do konce srpna barví rozlehlé lány do ruda, je typická nejen svým romantickým vzhledem, ale také širokým spektrem využití. Maková semena byla vždy oblíbenou ingrediencí v kuchyních našich babiček, a proto ho díky nudlím a buchtám s mákem zná z dětství každý....

Nahá jste krásná! Budoárové fotky posílí sebevědomí každé ženy

Myslíte si, že jste na odhalené fotky stará/silná/s celulitidou? Pletete se. Budoárové focení je přesně tím pravým posilovačem sebevědomí, který potřebujete, ale i důkazem, že každá žena může být krásná. Nevěříte? Přesvědčíme vás.

Oil pulling aneb k čemu je dobré, když se olej kloktá?

Oleje používáme běžně v kuchyni či v péči o pokožku. Ale co když jsou využitelné i jinak, než jsme zvyklí? Co znamená oil pulling a čím může být prospěšný našemu zdraví?

Oškliví lidé spí méně, potvrdil to průzkum

Nový výzkum z Institutu Karolinska ve Švédsku zaměřený na spánek odhalil skutečnost, že již po dvou probdělých nocích jsme pro ostatní méně přitažliví než jiní lidé. Navíc bylo zjištěno, že lidé, kteří si dopřávají kvalitní spánek, jsou se svým životem mnohem spokojenější.

Pospěš si a medituj

Kniha Pospěš si a medituj je praktická a zábavná četba, která motivuje a uvádí do meditace ty, kdo s ní nemají žádné zkušenosti. Říká jasně to, co buddhisté vědí již celá tisíciletí, ale co nám stále připadá velice radikální– budeme-li pracovat na své mysli, můžeme změnit svůj život . Doba, kterou...

Proč vám čisticí kartáček na obličej zničí pleť?

Koupila jste si sonický kartáček, protože chcete mít dokonalou pleť? Používáte ho na každodenní odlíčení pro větší pocit čistoty v domnění, že budete nebesky krásná? Tak čtěte dřív, než si zničíte svůj krásný obličej a budete ho muset dávat měsíce do pořádku.

Prošlá a neúčinná kosmetika v českých e-shopech: proč nakupovat v parfumeriích?

Proč je krém, který jste si koupila na dovolené v zahraničí, účinnější než ten samý zakoupený v Čechách? Proč parfém z e-shopu voní jinak než ten z parfumerie? Jásáte, že jste na internetu objevila svůj oblíbený odstín rtěnky, který už nikde jinde není k sehnání? A je opravdu proč jásat?

Tajemství sebevědomé ženy - online kurz Kristiny Baudyšové

Tajemství sebevědomé ženy Sebevědomí je cestou k plnému životu. Je podmínkou rovnoprávného vztahu, profesního růstu i dobrého pocitu ze sebe sama. Ženské sebevědomí je křehčí než mužské a obsahuje podstatně více položek. Vykročte vstříc svému sebevědomí, bohatě se vám odmění. Popis kurzu Prohlubte...