Josef Kadlec

Využití big data a nových technologií je budoucnost v náboru nových zaměstnanců. Co to ale znamená pro oblast HR? Hodně lidí si také klade otázku, zda se neztratí celý lidský rozměr? Na tyto dotazy a mnoho dalších odpovídá Josef „josé“ Kadlec, CEO společnosti Recruitment Academy.

Jak získat dobré reference, když zatím nemáte žádnou historii, o kterou byste se mohli opřít, a pro cílovou skupinu jste prakticky bezvýznamní? Držte se pěti zásadních kroků a povědomí o vás či vašem produktu rychle poroste.

Hledáte práci? A víte o tom, že máte i jinou možnost, než se dívat jen na servery, kde se soustřeďují nabídky, či kontaktovat personální agenturu? Mnohdy vyjdete práci snů víc naproti založením si dobrého profilu na LinkedIn.

Josef Kadlec patří mezi první LinkedIn headhuntery v Evropě, kteří první rozpoznali skrytou sílu tzv. pasivních talentů. Zároveň je první LinkedIn Certified Professional - Recruiter v regionu CEE. Jako absolvent Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské na ČVUT a softwarový inženýr zaměstnaný...