hejty


Bez emocí by byl život snazší. Dělat přesně to, co si naplánuju, usínat, kdy chci, myslet, na co potřebuju, a říkat lidem to, co si myslím, aniž...

Před pár lety jsem udělala velkou chybu. Experimentovala jsem tehdy s psaním poezie a napadlo mě, že by bylo fajn mé výtvory někde zveřejnit a...