Feng šuej

V lednu začalo vládnout jedno z nejsilnějších zvířat čínského horoskopu. S Buvolem budete mít k dispozici opravdu mohutné energie, které vám mají pomoci „roztočit“ kola nového roku.

Častou chybou, kterou rodiče dělají, je, že se spokojí s malým, chabě vybaveným pokojem a nejprostornější místnost věnují svému dítěti. Malé děti však velké prostory děsí, a tak si budují různé bunkry a příbytky, kde se cítí bezpečněji. Je to způsobeno tím, že děti si do jistého věku kolem sedmi...

Barvy působí na lidskou psychiku více, než bychom si mysleli, o tom není pochyb. Ale věděli jste, že si jejich pomocí můžete doma vytvořit tak harmonické prostředí, které obrátí váš život směrem, jaký si sami zvolíte?

Feng šuej vám pomůže zařídit domácí pracovnu plnou klidu , pohody a harmonie, ve které vaše kreativita pojede na plné obrátky. Pro zřízení takové kanceláře si ideálně vyčleňte celou místnost , nebo alespoň její část, která patří k nejklidnějším a nejtišším v interiéru .

Víru ve skřítky hospodáře a stavění stříbrné hvězdy na severní stranu bytu pro příliv peněz odmítám, ale některé principy feng šuej jsem vzala za své a přenesla si je i do svého současného a pevně doufám i stálého domu. Působí dobře na psychiku, a proto se o ně s vámi chci podělit.

Blíží se jaro a s ním i ideální doba na pořádný úklid. Pokud se do něj navíc pustíte podle principů feng šuej, můžete se těšit na dokonalý pořádek nejen v bytě, ale i v hlavě a ve vztazích.