fbpx


Zveřejněno: 4. 4. 2017

Když jsem před několika lety narazil na knihu „Numerologie čísla lásky“ od Robin Steinové, ještě jsem netušil, že mě bude provázet celým životem. Díky ní se velmi rychle zorientujete nejen ve svých vztazích, ale především sami v sobě. Je to pro mne dosud nejlepší dílo o numerologii, které dokáže pomocí čísel ve vašem datu narození a jménu rychle odhalit vaše pozitivní vlastnosti stejně jako životní výzvy.

numerologie shutter

Robin Steinová věří, že v číslech se schovává velká moc. Jak píše v úvodu své knihy, vše se pohybuje v cyklech a tyto cykly jdou zaznamenat numerologicky. Rovněž dodává myšlenku, že sama čísla nevyjadřují jen kvantitu, ale i kvalitu, a tím získávají i počty duši, která sídlí v každém z nás. A stejně jako počítačové programy potřebují často číselný kód, aby se člověk mohl dostat k vytouženému spuštění nově zakoupeného softwaru, tak i numerolog dostává klíče k duši druhých lidí, pomocí kterých dokáže lidem interpretovat dary, se kterými se daný zrozenec narodil. Objevte tedy i vy svůj tajný „číselný kód“ a připomeňte si to, co už dávno víte, abyste své jedinečné předpoklady mohli naplno rozvinout, a to nejen pro své vlastní dobro.

Kniha je rozdělena do sedmnácti kapitol, které velmi systematicky uvádějí čtenáře do tajů této problematiky. Po přečtení těchto stránek, budete mít všechny základní trumfy potřebné k tomu, abyste se jednou stali výbornými numerology. A pokud se jimi stát nechcete, můžete tak alespoň pobavit své přátele na večírku. Uvidíte, že se lidé nepřestanou divit tomu, co lze z čísel narození a z písmenek, ze kterých se skládá jejich jméno, vyčíst. Znalost numerologie může i výrazně zlepšit vaše důležité vztahy. Čím více totiž svého partnera opravdu chápete, tím více ho také můžete milovat. Ne náhodou nazvala autorka svou knihu „Numerologie čísla lásky“.

Co je to životní číslo?

V knize se dozvíte, že každý má své životní číslo, které zásadním způsobem utváří váš charakter. Ukazuje na to, jakou cestou se ubíráte a v čem spočívají vaše vyšší schopnosti. Toto číslo má na vaši osobu vliv po celý život, a tak je dobré vědět, v čem můžete být dobří, protože už tak to někde uvnitř vás samých tušíte.

numerologie shutterstock 373853935

Máme základních devět životních čísel a každé má své jedinečné kvality. To své zjistíte součtem číslic ve vašem datu narození. Pokud jste se například narodili 3. 1. 1991, sečtete 3 + 1 + 1 + 9 + 9 + 1 = 24. Dvojciferné číslo 24 zkrátíte způsobem (2 + 4) na číslo 6. To je výsledek a je tedy životním číslem pro daného jedince a bude ho podporovat celý život. Takhle můžete postupovat i s jinými daty, dostanete tak vhled do povahy druhých lidí, lépe je pochopíte a díky tomu je můžete i více ocenit. 

Osobní roční vibrace a mnohem víc

V této knize se naučíte i jednu velmi praktickou schopnost, a to je výpočet osobní roční vibrace. Každých 365 dní má jinou příchuť a nabízí jiné možnosti. Díky osobní vibraci roku získáte vhled i doporučení k tomu, jak daný rok co nejlépe a co nejefektivněji využít. Změna vždy spadá na vaše narozeniny a ve své podstatě se i tento údaj počítá stejně jako životní číslo. Jediný rozdíl je v tom, že místo čísla roku narození přičítáte ke svému dni a měsíci číslo daného roku. Tím se vám pravidelně mění i vibrace daného roku. I já tuto metodu využívám při výkladu. S čísly pracuji i ve svých horoskopech. Ten aktuální si můžete přečist zde. 

foto: Shutterstock

Tipy redakce

Pohyb severního magnetického pólu se pořád zrychluje. To ohrožuje celou planetu

Pohyb severního magnetického pólu se pořád zrychluje. To ohrožuje celou planetu

Jdu na sever. A už jdu na jih! Tenhle výrok učitele ze hry Dobytí severního pólu...

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

Ztraceni v pekle velkoměsta. Proč neumí naplňovat potřeby svých obyvatel?

„Talácel jsem se valícím davem, nikdo si mě nevšiml, nikdo na mě nepohlédl. Až...