Kdo jsme:

Portál o životním stylu, který Vám v životě možná doposud chyběl. Každý den u nás najdete přes deset témat, která Vám otevřou nové obzory. Vybíráme to nejlepší z nejlepšího, a proto se u nás setkáte i s řadou osobností, které patří mezi špičky ve svém oboru. Vítejte ve světě, kde si budete moci vytvořit svůj komfortní prostor. 

 

Naše poslání a naše cíle

Filosofie flowee.cz je jednoduchá, stejně tak, jako život sám. Vznikli jsme, protože víme, že každý může žít plnohodnotný život naplněný zdravím, láskou, štěstím, navíc takový, který je fér k okolí a zohledňuje naše vnitřní pocity a emoce. Mnoho lidí ale neví, kde a jak začít a možná ani netuší, jak moc je to jednoduché.

Naším cílem není fanaticky strhávat okolí k trendům, ani přesvědčovat o uměle vytvořených pravdách, ale ukazovat, že jdou věci dělat i jinak a navést k tomu, aby člověk objevil ty správné principy sám a našel tu nejjednodušší podstatu, kterou máme naprogramovanou, jen jsme ji časem poztráceli. Flowee je Vaší zónou plynutí, kde se brzy přesvědčíte, že změna nestojí nic než zamyšlení se nad tím, proč a jak věci dělat jinak.

prezent floweetexty small

Flowee osobně

Ctirad Hemelík - ideátor projektu

ctirad

Ctirad Hemelík
Michal Hájek
 - ředitel
 
michal

Michal Hájek
Jana Tobrmanová Čiháková - šéfredaktorka

jana

Jana Tobrmanová Čiháková
Karin Šnýdrová - vedoucí redaktorka
karin

Karin Šnýdrová
Jana Hemelíková Baudisová - redaktorka, rozhovory, reportáže
janahemelikova small

Karin Šnýdrová
Tatiana Urbanová - editorka

tatiana

Tatiana Urbanová
Naďa Vávrová - editorka

 

Nejsme sami

Naše filosofie oslovila řadu osobností, kteří vyznávají stejný životní styl, a významně se podílí na našem cíli formou exklusivních příspěvků, jakými jsou pravidelné videopořady nebo psané příspěvky.

 

Záleží nám na Vás

Flowee.cz je prostorem, kde záleží i na Vašem názoru – neváhejte se s námi o něj podělit a pište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ke stažení: