Existuje mezinárodní den toalet, spodního prádla i žen žijících na venkově... proč by tedy nemohli slavit i trpaslíci? Ano, tušíte správně. Dnes je mezinárodní den těchto sádrových tvorů, žijících na našich zahrádkách. Založilo jej společenství pro ochranu zahradních trpaslíků a my jsme napnutí,...

Rádi byste se pustili do renovace svého domova a přitom hledáte novou inspiraci? Přinášíme několik designových trendů, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Lepit fotky z dovolených a rodinných oslav do obyčejných fotoalb už dnes není moc obvyklé. Díky digitálním fotoaparátům a technologiím je můžeme uchovávat ve virtuálních souborech s téměř neomezenou kapacitou, posílat pár vteřin po pořízení na druhý konec světa a sdílet s ostatními. Každý má však...

Jste-li právě v procesu zařizovaní svého domova, rozhodně zvažte, do jakého inventáře se vyplatí investovat a který můžete takzvaně ošidit. Na čem by člověk rozhodně neměl šetřit, jsou věci každodenní potřeby. Postel, sedací nábytek a také mobiliář pro naše nejmenší.

Už vás někdy při pohledu na vizitku napadlo, že nemusí mít jen informativní charakter? Co takhle jejím prostřednictvím rozesmát zákazníky dobrým vtipem, poskytnout prostor pro zkrácení dlouhé chvíle pěknou omalovánkou nebo dát recept na koláč s jablky?

Barvy působí na lidskou psychiku více, než bychom si mysleli, o tom není pochyb. Ale věděli jste, že si jejich pomocí můžete doma vytvořit tak harmonické prostředí, které obrátí váš život směrem, jaký si sami zvolíte?

Nikdy vás neomrzí, krásně se kombinují a svou nadčasovostí předčí kdejaký trend. Tyto záležitosti ztělesňují vratnou investici i hřejivé pohledy. Proč se obklopit dřevem, kamenem i obyčejným papírem?

Šedé plískanice už jsou za námi a příroda se začíná pomalu ale jistě zbarvovat do nejrůznějších odstínů zelené... Jaro se hrdě hlásí o slovo. Tak neotálejte a pozvěte ho dál. S pestrými bytovými doplňky rozkvete váš domov jako první petrklíč.

Přemýšlíte, jak oživit nezajímavý a nudný interiér? Povyšte svou garderóbu na dekoraci a dejte svému bydlení nový rozměr...

Máte tradičně nakoupené barvy a samolepky? Co ale vajíčka letos ozdobit jinak – netradičně? Našli jsme pro vás šest neotřelých tipů. Všechny spojuje jednoduchost, sází na efekt a hlavně je uděláte bez velkých příprav s věcmi, které se nacházejí pravděpodobně na dně vašich šuplíků.

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.