Přečteno 4131x

Do startu největšího festivalu osobního rozvoje ve střední a východní Evropě zbývají jen čtyři dny. Pokud stále váháte, zda se na Výstaviště v Holešovicích vydat, usnadníme vám rozhodování. Tyhle osobnosti a spíkry totiž musíte vidět na živo!

tatanakucharova

Taťána Gregor Kuchařová

1. Taťána Gregor Kuchařová

Je úspěšnou topmodelkou, příležitostnou herečkou, ale také dlouholetým lídrem neziskové organizace Krása pomoci a patří mezi přední influencery dnešní mladé generace. Kromě práce v mezinárodním komerčním businessu, se dlouhodobě věnuje poznávání a objevování tajemství cyklu života, přírody, astrologie, zdravého životního stylu a mentoringu. S Robertem Policarem a Ivou Martincovou si bude povídat o životě, smrti, znovuzrození i astrologii.

Neděle 26.3.2017, 12:20 hod., hlavní sál 

 

 2. Hanka Zemanová

Autorka bestsellerů Biokuchařka a BioAbecedář, se setká s Petrou Kruntorádovou, zakladatelkou Pravého domácího časopisu. Petra si bude povídat s Hankou o tom, kam se posunula zdravá výživa za posledních deset let, jak se dívá na nové trendy, syrovou stravu či superpotraviny a co je vlastně zdravé a co ne? Kdy stačí používat jenom zdravý selský rozum a kdy potřebujeme informace odjinud, se dozvíte v sobotu popoledni.
Sobota 25.3.2017, 13:30 hod., hlavní sál

 3. Anna Strunecká

Profesorka Anna Strunecká se zamyslí, zda je možné v dnešní době zastavit tsunami civilizačních chorob, které se na nás valí. V přednášce se posluchači seznámí s jednoduchými kroky, jak účinně předcházet vývoji závažných civilizačních nemocí. V této oblasti se dle jejího názoru otevírá široké  pole působnosti pro výživové poradce a terapeuty v oblasti prevence, kterou současná medicína nedostatečně zdůrazňuje, i pro komplexní neboli psychosomatickou medicínu.

Sobota 25.3.2017, 16:45 hod., sál 4

4. Asdrubal Torres

Až ze severní Kolumbie přijede na festival „Mamo“ neboli spirituální vůdce místního indiánského kmene Arhuacos. Tito indiáni žijí tradičním způsobem života a navštívit jejich komunitu je něco jako vrátit se do časů Kryštofa Kolumba. „Mamo“ Torres bude na festivalu mluvit nejen o životě Arhuaků, ale především o jejich spiritualitě a tradičním náboženství. A prozradí i to, proč se Arhuakům říká národ kokového listu.
Neděle 26.3.2017, 13:30 hod., hlavní sál

114233235 10153904673433364 8217371704058265285 n

David Svoboda

5. David Svoboda

Moderní pětibojař a olympijský vítěz z OH 2012 společně s koučem a mentorem Janem Mühlfeitem pohovoří na téma, jak se dostat do špičky a také se v ní udržet. Zamyslí se nad klíčovými faktory životního úspěchu i štěstí a naznačí, co se šampioni mohou naučit od Buddhy.
Sobota 25.3.2017, 11:30 hod., hlavní sál

6. Philip Lymbery

Plýtvání potravinami není jen vyhazování jídla do koše, ale i krmení zvířat tím, co by mohli jíst lidé, říká ředitel organizace Compassion in World Farming, další zahraniční host festivalu. Místo toho, aby se např. přežvýkavci pásli na pastvinách, na krmivo se spotřebuje třetina celosvětové produkce obilí a téměř celá produkce sóji, množství těchto potravin by přitom nasytilo asi 4 miliardy lidí. V současné době provozované intenzivní zemědělství není podle jeho názoru efektivní, etické ani udržitelné.
Neděle 26.3.2017, 15:00 hod., hlavní sál

7. Alexander Senchenko

Je certifikovaným konzultantem programů slavného neurologa Dr. Joe Dispenzy. Ve svých přednáškách kombinuje oblasti kvantové fyziky, neurologie, chemie mozku, biologie a genetiky, aby ukázal, co je opravdu možné. Vyplňuje mezeru mezi vědou a duchovnem. Díky jeho seminářům a přednáškám našli svůj vnitřní potenciál již tisíce lidí v mnoha zemích.
Sobota 25.3.2017, 14:30 hod. hlavní sál

8. Inga Bylinkina

Práce s bylinami je Inze blízká již od dětství, byliny patřily k nejčastěji používaným léčebným metodám v jejím okolí. Inga je absolventkou Academy of Healing Nutrition v New Yorku, dále pokračovala ve studiu čínské medicíny a studovala u mnoha bylinkářů a léčitelů používajících TCM. Hodně času tráví ve své kuchyni - laboratoři, kde vymýšlí vlastní léčivá jídla, tonizující elixíry, bylinné receptury a přírodní kosmetiku.
Sobota 25.3.2017, 14:30 hod., sál 6a

 

Více se dozvíte na strákách Festivalu Evolution.

zdroj: oficiální stránky osobností, Facebook

Galerie

Jana Tobrmanová Čiháková

Jana Tobrmanová Čiháková (-jtc-)

Šéfredaktorka

Související články

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.