fbpx
Přečteno 1235x

o mne 1 297x445

Publicistka, navrhářka,

cestovatelka (a duší revolucionářka) hluboce zamilovaná do Bhutánu, kam vede i výpravy a vypomáha s několika projekty v rozvojovém a charitativním sektoru. Spoluzakladatelka Ecstatic Fashion, Ecstatic Travel a několika dalších projektů pod firmou Ecstatic s.r.o. Členka správní rady a zakládajícího týmu Nadace Šťastné Česko a Friends of Bhutan: Czech Republic. Vede projekt Cesta Extáze kde provází ženy na cestě k pochopení a uctění svého těla a uchopení své jedinečnosti.

Spoluzakladatelka prvního výcviku ceremonialistek v ČR, kde se zaměřuje na rozvíjení ženského potenciálu a návrat přechodových rituálů. Vydala čtyři knihy s ženskou tématikou, včetně populární knihy Ženské příběhy a provokativní kolekce šperků.

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu a následně k tomu přidala Gender & Development na London School of Economics. Přednášela v rámci projektů TEDxPragueWomen, Ženy Ženám, Inspired Women, Světového Týdnu Respektu k porodu a České Asociace Dul. Dnes žije mezi Dillí, Thimphu, Londýnem, a občas zavítá i do Prahy.

Jsem: Jsem žena, která hledá a prošlapává nové (a často nevšední) cesty k tomu, jak žít ve větší lásce, vášni, kráse a radosti. Vášnivá cestovatelka, a průzkumnice málo-známých (a nejen geografických) krajin.

Miluju: život, upřímnost, intimní sdílení, vášnivý tanec, posvátné partnerské okamžiky, dětský úsměv a pocit toho že jsem na správném místě.

Nemám ráda: lež a neautentické chování všech druhu

V životě se řídím: vnitřním kompasem a pocitem štěstí

Flow je pro mě: Serendipity. Když mám v těle pocit že “ANO, to je ono“ a zároveň všechno plyne bez námahy. 

Moje stránky: www.ecstaticfashion.com / www.cestaextaze.cz / www.ecstatictravel.com / www.lilia.cz

Lilia Khousnoutdinova

Lilia KhousnoutdinovaSouvisející články

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.