Den podnikání
  • pondělí, 13. listopad 2017 08:00 - 11:30
  • Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
  • Přednášky

Dynamické přednáškové dopoledne v naší škole věnované spolupráci školy s obchodními a výrobními společnostmi, úspěchům v podnikání a také plánům rozvoje naší školy. K projektu společnosti ELAI a její mezinárodní akci ?Týden podnikání? se letos přidáváme poprvé, protože se nám myšlenka podpory podnikavosti v lidském snažení líbí. Rozhodli jsme se nabídnout spolupracujícím firmám, partnerům a také žákům 4. ročníků střední školy i studentům naší vyšší odborné školy netradiční výlet do světa podnikání. Cílem našeho snažení je nadchnout mladé lidi chystající se na start do života pro podnikání a ostatním ukázat, že i škola může být podnikavá. Věříme, že alespoň několika mladým lidem pootevřeme dveře do budoucnosti, představíme konkrétní možné životní cesty, po kterých se mohou vydat. Jsme hrdí na každého, kdo si zvolí jako svůj osud podnikání a hlavně nebojí se být podnikavý v čemkoliv, co právě dělá. Dobře ale víme, že nejtěžší je rozhodnutí.

Přihlásit se na tuto akci

 

Informace:

Stránky:
www.tydenpodnikani2017.cz
Adresa:
Koterovská 828/85, Lobzy, 326 00 Plzeň-Plzeň 2-Slovany
Česko

Všechny termíny:


  • pondělí, 13. listopad 2017 08:00 - 11:30

Mapa:


Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.