SEBEUVĚDOMĚNÍ. Čeho se zbavit, abychom mohli být šťastní.
  • úterý, 18. červenec 2017 17:30 - 20:30
  • MAITREA a.s.
  • Semináře

Prvním krokem na cestě ke štěstí je schopnost zpochybnit naučené vzorce myšlení a chování a připustit nový úhel pohledu. Na sebe, své vztahy, svět.

Získat zdravý odstup od prožívání svých emocí (především negativních - bolesti, vzteku atd.), opustit jistotu starých mechanismů jednání se sebou i s ostatními a odvážit se prozkoumávat nové přístupy k tvoření každodenní reality, je dalším krokem.

Cestou, po které se na tomto semináři vydáme, jsou rodinné konstelace, které nabízejí pomocnou ruku v procesu léčení vnitřních zranění. Tak prohloubíte spojení se svými rodovými kořeny a získáte přístup ke své vlastní esenci – moudrosti Srdce. Začnete „svobodněji dýchat“.

Inspirací nám v tomto procesu může být myšlenka známého psychologa Scotta Pecca (autor knihy Nevyšlapanou cestou), podle kterého je cesta ke zralosti člověka rozdělena do 4 fází.

První fázi nazývá chaos. Ve druhé fázi přijmeme pravidla a žijeme je. Třetí fáze je obdobím vzdoru a chaosu, kdy potřebujeme zpochybnit naučené a převzaté vzorce myšlení a najít své vlastní odpovědi na otázky Života. Lidé čtvrté fáze se pak podobají lidem z fáze 2. Rozdíl je ale ve svobodě, kterou mají, když se pravidly řídí.

S sebou pití v uzavíratelné láhvi.

Cena: 330 Kč do 13.7., později 400 Kč

Přihlásit se

 

Informace:

Telefon:
+420 728 824 289
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stránky:
www.maitrea.cz
Přednášející:
Marcela Pešková
Adresa:
Týnská ulička 1064/6, Staré Město, 110 00 Praha-Praha 1
Česko

Všechny termíny:


  • úterý, 18. červenec 2017 17:30 - 20:30

Mapa:


Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.