Přijďte si zaveslovat s Ondřejem Synkem
  • pátek, 10. listopad 2017 09:00 - neděle, 12. listopad 2017 16:00
  • Brněnské výstaviště
  • Festivaly

Na brněnském výstavišti, se můžete setkat i s českým skifařem a olympionikem Ondřejem Synkem. U stánku GoGEN můžete společně s ním naveslovat pár kilometrů pro dobrou věc.

 

Ondřej Synek je tváří značky spotřební elektroniky GoGEN. Pod jeho vedením si na trenažeru můžete vyzkoušet, jak se vesluje, zazávodit a každým naveslovaným kilometrem přispět na vybavení dětského oddělení brněnské nemocnice. Naveslované kilometry budou převedeny na finanční hodnotu, v jejíž výši GoGEN věnuje produkty, díky kterým si budou moci dětští pacienti zpříjemnit dlouhé dny na lůžku poslechem hudby z nového přehrávače, sluchátek, hraním her na herní konzoli nebo třeba sledováním nové televize.

 

Proč GoGEN a Life!

Značka spotřební elektroniky GoGEN spojila své jméno s tímto festivalem zejména proto, že jejich produkty silně korespondují se zaměřením festivalu. GoGEN se zaměřuje jak na nositelnou elektroniku v podobě reproduktorů, sluchátek či powerbank, tak i na televize, audio techniku a širokou škálu příslušenství k elektronice.

 

Co vše najdete na festivalu Life!

V pěti pavilonech se bude odehrávat jiný program. Dle vašeho výběru můžete navštívit SPORT Life!, který nabízí až 50 sportovních a zábavných aktivit pro celou rodinu. Představí se zde také mnoho značek, které se specializují na vybavení pro sport a volný čas.

Dále bude k vidění DANCE Life!, ten je určen tanečníkům nebo lidem, kteří tanec milují ve všech podobách. Připravené jsou taneční workshopy a vystoupení. Vyvrcholením je již tradiční flash mob s Ondřejem Sokolem a dalšími hvězdami.

IN-JOY Life! se soustředí na PC a mobilní hry. K vyzkoušení budou nejnovější vydání PC her na nejvýkonnějších počítačích a dalších zařízení.

Setkání youtuberů s fanoušky, získání podpisu či společné fotky, to na návštěvníky čeká v sekci YOU2BER Life!

Novinkou letošního festivalu je STYLE Life!, kde se návštěvníci seznámí s novinkami ve zdravé výživě a nebudou zde chybět ani trendy a novinky z kosmetiky či módy.

 

Informace:

Stránky:
www.bvv.cz
Adresa:
Výstaviště 405/1, Pisárky, 64700 Brno-Brno-střed
Česko

Všechny termíny:


  • Od pátek, 10. listopad 2017 09:00 do neděle, 12. listopad 2017 16:00

Mapa:


Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.