fbpx

Zveřejněno: 12. 1. 2018
Přečteno 2608x

V lednu začalo vládnout jedno z nejsilnějších zvířat čínského horoskopu. S Buvolem budete mít k dispozici opravdu mohutné energie, které vám mají pomoci „roztočit“ kola nového roku.

V prosinci jste měli využít rychlé Krysy, abyste se co nejrychleji zorientovali v tom, co byste mohli v novém roce dělat, čeho byste mohli dosáhnout. Měli jste si shánět informace, mluvit o svých možnostech s ostatními a sondovat příležitosti.

V lednu byste tyto informace měli předat Buvolovi. Ten je spojen s energií Hory – trigram z takzvaného Ba Gua, který umožňuje kontemplaci, promýšlení, hodnocení, zkoumání a studování. Tato činnost by vám měla pomoci vytvořit si pevné základy pro to, co budete v roce 2018 dělat.

profimedia 0182776902

Rozhodněte se, ale nespěchejte. Pak vám síla Buvola pomůže v plnění vašich cílů.

Využijte sílu Buvola

Tento čas přemítání vám má pomoci se rozhodnout na základně faktů, reality a objektivního pohledu na věc. Buvol se musí rozhodnout. Když se rozhodne pustit se do díla, nikdo ho již nezastaví. Pokud se rozhodne stát, nikdo s ním nehne.

Pokud se tedy v tento čas rozhodnete, máte k dispozici sílu Buvola, která vás umí dovést až do cíle. Rozhodně nepospíchejte. Buvol potřebuje svůj čas i své místo. Měli byste si proto v lednu vytvořit dostatek času a zvolit si dobré místo, kde budete o všem přemýšlet. Můžete k tomu využívat meditace či jiné techniky kontemplace.

Chce to klid, celkovou rovnováhu a stabilitu. Nebuďte tedy zbrklí a nechtějte vše vyřešit za jeden den. Čas zde dodává energii kvality a funkce. Čím více času svým plánům věnujete, tím lépe vám budou v průběhu roku fungovat. Výsledkem vašeho snažení v lednu musí být jasné a pevné rozhodnutí. Teprve pak nechte Buvola, aby začal energie vašeho roku opravdu roztáčet naplno. Hodně štěstí z Akademie štěstí.

Jiří Černák

Jiří ČernákSouvisející články

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.