fbpx
Zveřejněno: 29. 4. 2017

Snad každý to někdy zažil. Pocit, kdy vám přijde, že stojíte na mrtvém bodě a nevíte, co si se svým životem počít, jakou cestou se vydat... Někteří to řeší tím, že čekají, až se situace zlepší, jiní sáhnout po chytrých knížkách a najdou se i lidé, kteří vyhledají pomoc těch, již jsou často označováni za šarlatány. Ovšem co když něco mezi nebem a zemí opravdu existuje?

Čtení z ruky, věštění z koule, karty, kyvadlo... Možností, jak najít ten správný směr, který vám navrátí onen pomyslný vítr do plachet, je nepřeberné množství. Vyhledáváme je, když nevíme, jak se svým životem naložit či před námi stojí nějaké těžké rozhodnutí. Dá se jen polemizovat, jestli lidi, kteří mají takové nadání a na jejichž pomoc se obracíme v těch nejsvízelnějších situacích, můžeme nazývat podvodníky. Někdo svůj „dar“ jistě zneužívá jen za vidinou rychle nabitých peněz, ale můžeme narazit i na ty, u kterých nabudeme dojmu, že nás znají, ač jsme je nikdy neviděli. Zářným příkladem je Lucie Biedermann Doležalová. Ta, která komunikuje s anděly. 

lucie biedermann

„Otevřete svá srdce, přijměte dary, které andělé chtějí vám dát, jen je potřeba přestat se bát, přijít s dobrou náladou, a chtít se ptát," vzkazuje Lucie Biedermann Doležalová

Automatické psaní 

Lucie předává lidem, kteří se ocitnou v bezvýchodné životní situaci nebo alespoň mají ten dojem, vzkazy andělů a světelných bytostí. Pracuje několika různými, především pak netradičními způsoby, kterými vám předá poselství od vašich strážců. Automatické psaní je jeden z nich. Je to účinná metoda léčení těla i duše. Pokud se rozhodnete tuto možnost využít, dochází k přibližně hodinovému sezení, kdy kladete různé otázky, které vás v životě nejvíce tíží. Lucie následně jako prostředník automaticky píše sdělené informace na papír. Je to prováděno přes andělskou energii, protože skrze tuto sílu přicházejí zprávy kompletně ve verších se slovy, která už dnes velká řada lidí ani nepoužívá.

Tato metoda bývá v odpovědích velice přesná. Nečekejte ale předzvěsti růžové budoucnosti zalité sluncem. Tak to opravdu nefunguje. Andělé vám pouze řeknou, jakým směrem byste se měli vydat, co dělat, či naopak nedělat. Andělé se snaží, abyste skrze jejich poselství pochopili vaše myšlenkové vzorce, změnili životní přístup, který je často velmi negativního rázu, a tím pádem vás brzdí v cestě kupředu. Pokud budete jejich slovům otevřeni a bedlivě jim nasloucháte, pochopíte, jak změnit vaše dosavadní bytí. Můžete se tak opět cítit šťastni, milováni a pochopeni. Záleží ovšem na spolupráci vaší osoby. Na míře obav a vnitřní blokaci proti pravdivým odpovědím. 

meditace shutterstock 390731710

Kurz automatického psaní vám nabídne dva dny meditace, ale i odpovědi na vaše otázky.

Naučte se mluvit s anděly i vy

Poselstvím z nebes můžete porozumět i vy. Pokud chcete s anděly komunikovat, můžete navštívit kurz automatického psaní, který Lucie nabízí. Zdali se rozhodnete, že se této metodě toužíte naučit, čekají vás dva dny plné meditace, životního prozření a zajímavých odpovědí. Právě tyto věci jsou důležité pro osobní rozvoj každého jedince, který tápe. Možná se právě teď ptáte, jestli je vůbec možné, aby něco tak nadpozemského šlo naučit. Odpověď zní ano. „V minulých dvou kurzech bylo až neuvěřitelné, jak rychle se všichni účastníci naučili a pochopili princip automatického psaní. Skrze tuto zkušenost mohu zaručit 99% úspěšnost všem zúčastněným, že se opravdu naučí psát si se svým andělem ve verších. Budeme se však společně zabývat také vaší podstatou, vaším posláním a dalším směrem k nové budoucnosti," dodává Lucie, díky níž konečně naleznete ztracený smysl života.

Lucie Biedermann Doležalová je vskutku zajímavá žena. Bez okolků se o ní dá říct, že má onen pomyslný dar od Boha. Nevěnuje se pouze andělskému psaní, ale nabízí i jiné, velmi zajímavé služby

Čtěte také: 

Kresby bez myšlenky, co o vás vypoví? 

Rozvíjejte se. Z gauče to ale nepůjde!

Chcete být šťastní? Učte se od Bhútánu

foto: Shutterstock a archiv

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.