Držet se s partnerem za ruce je přirozená věc. Nikoho by ale asi nenapadlo, jaké všechny účinky takové gesto může mít. Od zmírnění bolesti až po snížení stresu. Pouhým uchopením ruky můžeme také učinit druhé osoby šťastnější, sebejistější a můžeme jim zajistit pocit bezpečí.

Informací o tom, co je zdravé, existuje tolik, že dávno není možné řídit se všemi najednou. Moderní člověk se potácí od jedné rady k druhé a chybí mu klíč, který by je utřídil. Často proto nevíme, co nám prospěje a co uškodí. Kromě čínské medicíny je zde i tradiční tibetská (tibetsky Sowa Rigpa)....

Když doktor psychiatrie, filosofie a autor bestselleru Život po životě Raymond Moody poukázal na to, že smrt možná neznamená konec, ale bránu k dalšímu životu, začali otázku přezkoumávat mnozí vědci a lékaři. Moodyho odpůrci si stejné pocity a vjemy lidí, kteří prožili klinickou smrt, jednoduše...

Dr. Patrick Vachette ve svém oboru úspěšně kombinuje hypnózu, kognitivně komportementální metodu a homeopatickou léčbu. Díky těmto metodám se mu daří výrazně snížit spotřebu psychofarmak u svých pacientů.

Bojíte se jehel, ale rádi byste vyzkoušeli akupunkturu? Máme pro vás ideální řešení a tím může být akupresura. Tu naši zvládnete opravdu kdekoliv a kdykoliv. Stačit vám bude jen kolík na prádlo a vaše vlastní ucho.

Dlouhodobá sklíčenost je často spojována s nedostatkem důležitých chemických látek v mozku. Poslední výzkumy však ukázaly, že minimálně určité typy deprese jsou způsobeny překyselením organismu a lze je tedy léčit úpravou jídelníčku.

Možná vám nahání představa požití vlastní moči husí kůži. Nicméně když zjistíte, jaké má léčebné účinky, možná zcela změníte svůj názor.

Fanoušci konopí mají důvod k radosti. Světová zdravotnická organizace (WHO) provede první oficiální zhodnocení lékařské hodnoty konopí. Pokud budou jeho výsledky příznivé, možná se zmírní přísná mezinárodní nařízení.

Kryoterapie je léčba extrémním chladem. Člověk je na 2 až 4 minuty vystaven mrazu -110 až -130 °C. A dělá to s ním zázraky. Proč je tak zdravá? A od jakých nemocí umí pomoci?

Způsobem myšlení k sobě přitahujeme různé druhy energií. Pokud máme negativní myšlenky, čakry se zanesou temnotou. Může se v nich ukládat i energie traumat a různých nepříjemných a bolestivých událostí, které jsme za život prožili. Někdy se čakry mohou dokonce zablokovat úplně, a tím pádem jimi...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.