fbpx

Trh s energiemi se otřásá, společnost FREE for YOU však stojí na pevných základech a nabízí pomocnou ruku 2 fotografie
zdroj: Shutterstock

Přestože aktuální situace na poli energetiky není zrovna příznivá, stále existují stabilní společnosti, které nabízí klientův pomoc v této nelehké době.

Zveřejněno: 22. 10. 2021

Po přerušení dodávek jednoho z velkých dodavatelů elektřiny a zemního plynu společnosti Bohemia Energy a jemu spřízněných společností, zůstalo 900 tisíc zákazníků, které nyní dočasně převezmou takzvaní dodavatelé poslední instance. S přechodem k těmto společnostem však mohou klienti očekávat razantní nárůst cen za elektřinu i plyn.

Přesto existují společnosti, i když jich není mnoho, které nabízí klientům výhodné ceny, proklientský přístup, férové jednání a přepis energií v několika jednoduchých krocích.

Na to, jak chránit sebe i své finance v této nelehké době, jsme se zeptali Lukáše Zacha, zakladatele společnosti FREE for YOU.

„My doporučujeme klientům připravit se na hrozící nedoplatky odkládáním si financí stranou, klidně i mimo standardní nastavení záloh ze strany dodavatele. Dále šetřit spotřebu, neplýtvat, není-li to nutné. Pokud se klienti nachází u dodavatele poslední instance, tak doporučuji pokusit se zajistit dodávku od fungujících dodavatelů“

1

Všechny potenciální klienty bude zcela jistě zajímat, proč by měli přejít zrovna k vaší společnosti. Co jim oproti konkurenci můžete nabídnout?

„Společnost FREE for YOU je v dnešní době jednou z mála, která stále přijímá nové klienty. Většina dodavatelů, včetně těch největších, nepřijímá klienty z důvodu jejich nefunkčního online systému či přetlaku 1 milionu odběrových míst na trhu. Dále můžeme potenciálním klientům nabídnout záruku profesionálního týmu vedení společnosti, kvalitní komunikaci s klienty, sdělování informací o aktuálním stavu formou videí jednatele společnosti, krátké reakční doby, optimalizaci záloh s aktualizací cen a v neposlední řadě krátký smluvní závazek.“

Společnost FREE for YOU

Přestože by se dalo říci, že je společnost FREE for YOU „nováčkem“ na poli energetiky (své působení pod novým vedením a s novou filozofií zahájila v roce 2017), zasáhla trh energetiky svým jedinečným systémem, nekonvenčností i přístupem. Primární cíl této společnosti byl, a stále je, snížit výdaje za energie jak domácnostem, tak podnikatelům. Dnes umí zajistit přepis energií nebo změnu dodavatele naprosto bezpečně a jednoduše v jedné zprávě na WhatsApp. Díky jejich unikátnímu systému slev si u FREE for YOU můžete neustále snižovat náklady na provoz své domácnosti.

Férové jednání společnosti dokazuje i zápis do etického kodexu Energetického regulačního úřadu. Unikátnost mimo jiné podtrhuje vyvinutí systému Energobanking, díky kterému mohou zákazníci získat až 100% slevy na energiích. Přitom mají veškeré informace a dokumenty o odběrných místech kdykoliv k dispozici online.

Za zkoušku nic nedáte

Pokud máte chuť vyzkoušet, zadejte své údaje ZDE a nechte se komfortně a lidsky vést. Z FREE for YOU se vám ozvou, jednoduše a srozumitelně vás provedou světem energií. Do 24 hodin obdržíte výsledek zpět a je hotovo. Jediné, co potřebujete, je vaše současné vyúčtování.

foto: FREE for YOU a Shutterstock, zdroj: FREE for YOU

Tipy redakce

Severní magnetický pól se hýbe a jeho pohyb se zrychluje. Země je v ohrožení

Severní magnetický pól se hýbe a jeho pohyb se zrychluje. Země je v ohrožení

Jdu na sever. A už jdu na jih! Tenhle výrok učitele ze hry Dobytí severního pólu...

Kdy u lidí nastává smrt? Odpověď přinesly pokusy s prasečím mozkem

Kdy u lidí nastává smrt? Odpověď přinesly pokusy s prasečím mozkem

Je smrt něco nezvratného? A kdy vlastně nastává? Všechny vyspělé státy mají ve...