fbpx
Zveřejněno: 11. 10. 2017

Vícenásobná mistryně České republiky v párové i sólo salse a vítězka loňské řady populárního televizního pořadu StarDance začala s kariérou od útlého dětství. Ve školce navštěvovala baletní kroužek, jenže pak uviděla tanečnici v krásných šatech a latinské rytmy se pro ni staly jasnou volbou. A jaké jsou její nejsilnější stránky? To se Veronika Lálová dozvěděla v talentovém testu Jana Mühlfeita. 

Prvního tanečního partnera měla půvabná šampionka v pouhých deseti letech a od té doby je na parketu jako doma. Za profesními úspěchy, kterých Veronika dosáhla, stojí nejen tvrdá dřina, ale bezesporu i její talenty. I přesto, že jedním z nich je soutěživost, neměla v průběhu StarDance ambice vyhrát. "Soutěž jsem si chtěla především užít. Můj cíl byla ta cesta. Nakonec to ale dopadlo skvěle," dodává vítězka, která tancovala v páru s hercem Zdeňkem Piškulou. 

img 1078

Tanec a hudba jsou Veroničinou velkou vášní.

Zajímá vás, jak se Veronika dostala od baletu až k brazilské sambě? Co plánuje do budoucna a čemu by se chtěla dále věnovat? To se dozvíte v našem videu. Nezapomeňte dokoukat až do konce, protože v roli tanečníka se představí i samotný Jan Mühlfeit. A takovou podívanou byste si neměli nechat ujít... 

Tipy redakce

Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá. Zvítězí teorie spiknutí?

Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá. Zvítězí teorie spiknutí?

Tajná spiknutí okolo celebrit nejsou až tak nová. To první se objevilo na sklonku...

Proč se písek krade z pláží? Je to podobně cenná komodita jako voda

Proč se písek krade z pláží? Je to podobně cenná komodita jako voda

Loni v létě zaplatil jeden britský turista na Sardinii pokutu 1 032 eur, když byl...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.