fbpx
Zveřejněno: 27. 9. 2017

Čím chceš být, až vyrosteš? Soudní psychiatr nebo válečný reportér, odpovídala jako malá. V životě ji nejvíce ovlivnily knihy, Quo vadis i Shakespeara přelouskala ještě před svými patnáctými narozeninami. Nyní se věnuje projektům, které lidem pomáhají nalézt inspiraci a především sama sebe. A přesně taková je Lucie Špaková.

Talentový test Jana Mühlfeita odhalil, že je moderátorka FTV Prima zvídavá, akční, ráda organizuje, je pozitivní a myslí strategicky. Ale neměla to vždycky tak jednoduché, jak by se možná mohlo na první pohled zdát. Když bylo Lucii devatenáct let, vážně jí onemocněla sestra. Aby měli prostředky na léčení, zadlužila se celá rodina. "To bylo velmi složité období. Další těžké chvíle nastávají tehdy, když  přijde nějaký pád. Musím se znovu nakopnout a nezapomenout, co je mým cílem," dodává Lucie. 

spakova

Lucčiným smyslem života je pomoct najít smysl těm ostatním.

Lucie je zároveň autorkou úspěšného projektu Štroodl. Na těchto osobně rozvojových akcích se posluchači naučí, že každý by měl jít svou vlastní autentickou cestou, že nic není jen černobílé, že vnímat sám sebe je to nejpodstatnější… "Chtěla bych lidem ukázat, že mluvit o lásce nebo o sebepoznání je naprostá priorita. Znát sám sebe - to je v životě nejdůležitější," tvrdí Lucie. A co plánuje usměvavá moderátorka do budoucna? Jaké jsou její další projekty? I to se dozvíte ve videu. 

Tipy redakce

Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá. Zvítězí teorie spiknutí?

Třetina mileniálů v USA pochybuje, zda je Země kulatá. Zvítězí teorie spiknutí?

Tajná spiknutí okolo celebrit nejsou až tak nová. To první se objevilo na sklonku...

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Profesor Jan Rak: Ráj na zemi nastane, až zjistíme, že si realitu vytváříme sami

Je realita to, co vidíme? Nebo si ji každý z nás vytváří po svém? Co nám vlastně o...

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s Podmínkami užití a Pravidly využití Cookies.